درباره ما

داروخانه

ایراپیل وب سایت رسمی داروخانه دکتر آیدین است .
اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه که از اسفندماه سال ۱۳۹۹ به صاحب امتیازی و مسئولیت فنی آقای دکتر آیدین حسینعلی زاده و تحت نظارت دکتر داروساز به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است .

بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود .
ایراپیل نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت ایراپیل اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است .
مسلما ایراپیل قصد ارائه و فروش دارو را ندارد , زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند .

با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای ایراپیل روشن تر و خوش آتیه تر نمایید .


آزمایشگاه

اگر فرصت و امکان رفتن به آزمایشگاه را ندارید،  اگر آزمایشگاه مورد نظر از شما دور است، اگر اقوام کهنسالی دارید که امکان حضور در آزمایشگاه را ندارند، اگر نمی دانید آزمایش مورد نظرتان توسط چه آزمایشگاهی صورت می گیرد، ایراپیل راه حل ساده ای ست برای شما تا بدون مراجعۀ حضوری به آزمایشگاه، آزمایش خود را انجام دهید.

ما به شما کمک می کنیم تا در هر زمان و مکانی (منزل، محل کار و ..) نمونۀ گیری خون و ... برای انجام ازمایش توسط افراد متخصص انجام شود. همکاران ما طبق درخواست، در محل شما حاضر می شوند و پس از بررسی مجدد نسخه ارسالی شما، اقدام به گرفتن خون و موارد مورد نیاز می نمایند. همچنین پس از آماده شدن پاسخ آزمایش، نتیجه آزمایش را برای شما واتساپ وایمیل خواهند شد ودر سوابق شما در پنل کاربریتان در ایراپیل نیز بایگانی می شود. بنابراین بدون هیچ مراجعۀ حضوری، تمامی مراحل پذیرش از خونگیری تا پاسخ آزمایش در محل مورد نظر شما، صورت خواهد پذیرفت.

 بنایراین شما می توانید آزمایش چکاپ پزشکی، آزمایش غربالگری بارداری، آزمایش ژنتیک، خدمات پت، آزمایش تیروئید و ... را بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه انجام بدهید. آزمایشگاه رفتن دیگر برای شما مشکلی نخواهد بود و بدون نگرانی از آزمایش دادن، ما برای نمونه گیری به محل مورد درخواست شما خواهیم آمد.

 این سرویس در مرحله اول برای آزمایشگاه های تهران و تبریز قابل دسترسی می باشد و به تدریج به سایر شهرهای ایران گسترش پیدا خواهد کرد. شما می توانید نسخه ازمایش خود را در محل ثبت نسخه بارگذاری کرده و منتظر تایید ازمایشگاه باشید. لازم به ذکر است کلیۀ فعالیت های این مجموعه توسط مراکز خدمات بالینی و پزشکی در منزل مجاز (دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) صورت می گیرد. ایراپیل صرفا يك پلتفرم و راه ارتباطي بوده و آزمايش توسط مراكز معتبر خدمات باليني يا خود آزمايشگاه انجام ميشود.