پرسش های متداول

هزینه‌ی آزمایش‌های چکاپ چطوری محاسبه می‌شه؟

همه‌ی آزمایش‌ها با تعرفه‌ی وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شن و با توجه به اینکه در هر چکاپ موارد مختلفی بررسی می‌شن، هزینه‌ی هر چکاپ متفاوته. راستی! می‌تونید از بیمه‌تون هم استفاده کنین.

هزینه آزمایش با نسخه چطور محاسبه می‌شه؟

بعد از اینکه نسختون رو برای ما بارگزاری کردین، آزمایشگاه هزینه‌ی آزمایش‌تون رو محاسبه می‌کنه و شما می تونین مبلغ ازمایشگاه های مختلف رو که درخواست شما رو قبول کردن رو در پنلتون ببینین.

انجام آزمایش در منزل دقت کافی رو داره؟

فقط نمونه‌گیری داخل منزل انجام می‌شه و همه‌ی مراحل انجام آزمایش توی به‌روزترین و حرفه‌ای‌ترین آزمایشگاه‌ها انجام می‌گیره. ضمن‌ اینکه با انجام نمونه‌گیری در منزل هم توی وقت‌تون صرفه‌جویی می‌شه، هم از محیط شلوغ و آلوده‌ی آزمایشگاه دور می‌مونین.

آزمایش ها تحت پوشش بیمه هم هستند؟

بله! ایراپیل با بیمه سلامت، بیمه تامین اجتماعی و بیمه نیروهای مسلح و بیمه های درمان تکمیلی قرارداد داره و اگه خواستین میتونین درخواست بدین تا فاکتور پرداختتون رو براتون ارسال کنیم.

چه آزمایش هایی رو می‌تونم انجام بدم؟

همه‌ی آزمایش‌های رایج مثل آزمایش خون، ادرار و مدفوع انجام می‌شن؛ توی این آزمایش‌ها عملکرد کبد، کلیه‌ها، تیروئید، ابتلا به عفونت، سطح قند، چربی ویتامین‌ها و ... بررسی می‌شه. برای آزمایش‌های خاص‌تری مثل بارداری، غربالگری، هورمون‌ها و ... هم می‌تونین درخواست بدین. کافیه نسخه‌تون یا معرفی نامتونو رو در سایت بارگزاری کنین.

جواب آزمایشم کی آماده میشه ؟

برای تست pcr تا 24ساعت بعد از تحویل نمونه به آزمایشگاه، جواب آماده میشه ولی برای چکاپ ها و سایر آزمایش ها با توجه به نوع آزمایش متفاوت است.

جواب آزمایشمو چطوری بگیرم؟

بعد از آماده شدن جواب، از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شه و میتونین جواب رو در پنل کاربری خودتون مشاهده کنین.

ایراپیل مجوز انجام آزمایش و چکاپ رو داره ؟

 پلتفرم ایراپیل با آزمایشگاه‌های معتبر مختلفی همکاری داره و دسترسی شما رو به خدمات آزمایشگاه ساده‌تر می‌کنه.