قوانین و مقررات

ایراپیل نیز مانند بسیاری از کسب و کارها ، قوانین و مقرراتی را برای فعالیت‌هایش در نظر گرفته است. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین قوانین و مقررات ایراپیل را با هم مرور خواهیم کرد: 

حفظ داده‌های سلامت
محرمانگی داده‌های سلامت کاربران از جمله مهم‌ترین حقوق کاربران است و ما در ایراپیل، حفظ این داده‌ها را جزو مهم‌ترین اصول و وظایف خود می‌دانیم. به همین دلیل تمام تلاش ما این است که با توسعه‌ی محصول و ایجاد فضایی امن، در راستای حفظ محرمانگی داده‌های سلامت کاربران خود قدم برداریم.

شفافیت
شفافیت یکی از ارزش‌ها و اصول بنیادین ایراپیل است. تمام تلاش ما این است تا تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربران را به صورت شفاف در اختیارشان قرار دهیم. همچنین ما به این موضوع اعتقاد داریم که رشد از طریق چرخه‌ی آزمون و بهبود میسر می‌گردد. به همین دلیل تلاش می‌کنیم تا عملکردمان را به صورت شفاف بیان کرده و از نقطه‌نظرات شما برای بهبود نواقص و رشد بیشتر کمک بگیریم.   

تلاش برای رشد آگاهی جمعی در حوزه سلامت
مجموعه ایراپیل در تلاش است تا با فاصله گرفتن از فضای ترجمه محتوای سلامت و تولید محتوای تخصصی و اصیل، گامی موثر در راستای افزایش آگاهی و دانش جمعی بردارد. در این مسیر متخصصانی جوان و حرفه‌ای همراه ایراپیل هستند و در تولید محتوای اصولی و تخصصی، به ما کمک می‌کنند.